image

Rozvoz diétne stravy vozy s chladiacim zariadením

PRÍPRAVA DIETNÝCH JEDÁL DO KRABIČKY

Naše diétne jedlá znesú tie najprísnejšie kritériá

Diétne jedlá pripravujeme sami v našej moderne vybavenej kuchyni, ktorá spĺňa najvyššie nároky na kvalitu a chutné varenie. Diétne pokrmy sú pripravované uznávanými odborníkmi, ktorí sa zaoberajú zdravou stravou a diétnymi odporúčaniami. Všetkých našich zamestnancov si starostlivo vyberáme.

  • Kvalitné potraviny

    Kladieme veľký dôraz na kvalitu skladovania a výberu potravín. Stále kontrolujeme hygienickú nezávadnosť našich skladov. Každý deň objednávame čerstvé suroviny a hľadáme to najlepšie pre Vás! Keď budete s našimi diétnymi jedlami nespokojní, ďalšiu objednávku už neuskutočníte a toho sme si dobre vedomí.
  • Technológie na prípravu diétnych pokrmov

    Diétne pokrmy sú pripravované hlavne na pare, lebo iba tak sa v nich uchovávajú potrebné látky a vitamíny. Vďaka modernému prostrediu môžeme dodržať tie najvyššie nároky na hygienu. Na prípravu diétnych jedál používane teflonové panvice a grily. Hotové jedlá sú „šokovo schladené“ podľa štandardných hygienických požiadaviek.
  • Inšpirácie pre chutné diéty v krabičkách

    Snažíme sa, aby náš diétny jedálniček bol stále nový a pestrý. Inšpiráciu hľadáme vo všetkých svetových kuchyniach. Náš jedálniček je zostavovaný podľa sezónnych potravín. Vieme, čo Vám chutí a pri výbere pokrmov na to kladieme dôraz.
copyright 2010-2022 - all rights reserved